O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją stolarki okienno drzwiowej oraz świadczy kompleksowe usługi z jej zakresu. Stosunkowo młodą firmą, lecz z długoletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy Państwu: okna, drzwi, pcv i aluminium, rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne: roletki materiałowe, roletki dzień/noc, bramy garażowe, moskitiery ramkowe, drzwiowe, moskitiery przesuwne, parapety, zabudowy balkonów, fasady – wszystko pod indywidualne wymagania Klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Oferujemy profesjonalną obsługę od pomiaru, doradztwa, prezentacji próbników, materiałów i wyceny aż po realizację montażu. Zapewniamy pełne wsparcie, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z Naszych usług i umówienia się na całkowicie darmowy pomiar.

Doświadczenie to jedno, natomiast jako dynamiczna firma staramy się iść z duchem czasu i podążać za aktualnymi trendami w branży. Stawiamy zatem nacisk na ciągłe kształcenie, doskonalenie kadry technicznej, poszerzanie kwalifikacji oraz polepszanie jakości wykonywanych usług.